Zajęcia współfinansowane z środków
Gminy Tarnowo Podgórne
oraz Powiatu Poznańskiego
Od początku istnienia klub aktywnie i czynnie uczestniczy w różnych programach i przedsięwzięciach, a także, jako organizacja pozarządowa realizuje zadania publiczne  z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu współfinansowane przez Ministerstwo Sportu, Gminę Tarnowo Podgórne i Powiat Poznański.  Zdecydowana większość tych zadań to projekty cykliczne, powtarzalne i długofalowe, co daje pewność zachowania ciągłości szkolenia.

Do najważniejszych zadań, jakie realizujemy należą:

•    prowadzenie szkolenia dzieci i młodzieży w programie ANIMATOR SPORTU DZIECI I MODZIEŻY  oraz SZKOLNY KLUB SPORTOWY na zlecenie  SZS „WIELKOPOLSKA”
•    prowadzenie SZKOLENIA DZIECI I MŁODZIEŻY SPORTOWO UZDOLNIONEJ
z funduszy Urzędu Marszałkowskiego na zlecenie  SZS „WIELKOPOLSKA”
•    organizacja prowadzenie szkolenia dzieci i młodzieży w programie LDK Lekkoatletyka dla Każdego
•    prowadzenie treningów sekcji lekkiej atletyki we współpracy z OSiR Tarnowo Podgórne,  wspierane funduszami samorządowymi
•    prowadzenie szkolenia dzieci i młodzieży w ramach realizacji zadania gminnego- ORGANIZACJA TRENINGÓW, INNYCH PRZYGOTOWAŃ I UDZIAŁÓW W KWALIFIKOWANYCH ZAWODACH SPORTOWYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY ZAMIESZKAŁEJ W GMINIE TARNOWO PODGÓRNE- zadanie cykliczne wspierane funduszami samorządowymi ( Gmina Tarnowo Podgórne, Powiat Poznańkski)
•    prowadzenie SZKOLENIA DZIECI I MŁODZIEŻY we współpracy z WIELKOPOLSKIM STOWARZYSZENIEM SPORTOWYM

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PODJĘCIEM WSPÓŁPRACY Z NASZYM KLUBEM PROSIMY O BEZPOŚREDNI KONTAKT Z SEKRETARZEM KLUBU:

Katarzyna Polańska-Bebejewska