Zajęcia współfinansuje
Gmina Tarnowo Podgóne i Powiat Poznański

Trwają zapisy na letnie obozy klubowe:

✔ Jagniątkowo: 25.07 - 1.08.2021 (możliwość      częściowej opłaty bonem turystycznym)
✔ Poznań: 16 - 20.08.2021 (obóz
    dochodzeniowy)

Przypominamy o obowiązkowym wyrabianiu kart zdrowia sportowca.

Koszulki klubowe

Jeśli jesteś zawodnikiem UKS SPIRNT Przeźmierowo - wejdź do naszego sklepu i kup koszulkę z numerem startowym.

Treningi

Hala w Baranowie:
✔ wtorek: 17:00 - 19:00
✔ środa: 18:30 - 20:30
✔ sobota: 10:00 - 11:30

SP 62 w Poznaniu:
✔ poniedziałek: 16:40 - 18:10
✔ piątek: 16:00 - 17:30

Karta zdrowia sportowca

Kartę zdrowia sportowca można wyrobić w dowolnej przychodni sportowej. Orzeczenia o zdolności do uprawiania sportu wydają także lekarze POZ.

Ubezpieczenie

Zawodnicy UKS SPRINT Przeźmierowo objęci są obowiązkowym ubezpieczeniem PZU NNW SPORT.

Opiekę fizjoterapeutyczną sprawują specjaliści

(c)2017 ukssprint.pl